Prowadzę sklep z materiałami budowlanymi od dwudziestu pięciu lat. Kiedy zaczynałem działalność na początku lat dziewięćdziesiątych, wszystko było łatwiejsze. Po upadku dawnego ustroju, przed przedsiębiorcami otworzyły się nowe możliwości rozwoju.

Produkt firmy Advantech

AdvantechRynek zbytu znacząco się powiększył, społeczeństwo szybko się bogaciło, nowe firmy powstawały jak grzyby po deszczu. Nie wszystkim udało się przetrwać, zdarzyło się kilka dużych kryzysów w przeciągu tego ćwierćwiecza. Być może ja miałem dużo szczęścia, a może wybrałem taką branżę, że udało mi się uratować firmę przed bankructwem, w tych najgorszych czasach. Staram się iść z duchem czasu, dlatego kiedy nasza stara kasa fiskalna odmówiła współpracy, postanowiłem kupić komputer do firmy i przenieść na niego całą księgowość. Kiedy usłyszał o tym mój księgowy, to chyba zatańczył z radości, bo od kilku lat prosił mnie o to. Nie spodziewałem się jednak, że to elektroniczne urządzenie sprawi mi tyle problemów. Już po tygodniu, chłopak pracujący na kasie, zgłosił mi, że klawiatura przestała działać i musiał spisywać zamówienia ręcznie. Kupiłem nową, uznałem, że poprzednia musiała być felerna, jednak ta działała jeszcze krócej. Nie chciałem wyrzucać pieniędzy w błoto, poszukałem informacji w Internecie. Trafiłem na blog, gdzie autor opisywał problem uszkodzenia klawiatury, przez zanieczyszczenie pyłem oraz opiłkami metalu. W swoim wpisie polecał klawiatury przemysłowe firmy Advantech. Jest to tajwańska firma produkująca podzespoły i akcesoria komputerowe do stosowania w przemyśle.

Produkty tej marki posiadają oznaczenia FCC oraz CE, co oznacza, że zostały one przetestowane i dopuszczone do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Tego właśnie było mi trzeba – porządnej klawiatury, która sprawdzi się w trudnych warunkach magazynu budowlanego.

 

O autorze: lucynas