Mieszkam wraz z rodziną w mniejszym miasteczku. Ja zajmuję się domem i moimi dwoma synami, a żona pracuje w sklepie z odzieżą. Z racji tego, że nasz dom jest dosyć duży, a na podwórku mamy dużo miejsca na zorganizowanie czegoś ciekawego, zdecydowałem się na rozkręcenie biznesu związanego z gastronomią.

Zakup kuchni gastronomicznej przez internet

kuchnie gastronomicznePo uzgodnieniu kilku kwestii z moimi synami, którzy pomagają mi teraz w mojej pracy, zdecydowaliśmy się otworzyć restaurację w naszym domu. Posiadam wysoki, dwupiętrowy dom, co pozwoliło nam na otworzenie właśnie takiego lokalu. Przenieśliśmy się z rodziną piętro wyżej, aby móc otworzyć restaurację na parterze. Na zewnątrz, na podwórko, zrobiliśmy nieduży parking oraz postawiliśmy kilka ławek z parasolami, aby klienci w cieplejsze dni mieli możliwość spędzenia miłego czasu na zewnątrz. Gdy wystroiliśmy lokal i zajęliśmy się najpotrzebniejszymi elementami, zapomnieliśmy o jednej rzeczy. Mianowicie o kuchni. Nasza kuchnia nie była na tyle duża i nie posiadała potrzebnych funkcji, więc musieliśmy zastąpić ją inną. W internecie, wyszukaliśmy hasło „kuchnie gastronomiczne” i trafiliśmy na wspaniałą okazję. Duża kuchnia z wieloma palnikami, piekarnikiem i pięknym, srebrnym wyglądem, który idealnie wkomponuje się w nasz wystrój restauracji. Sprzedawca mieszkał niedaleko od nas, więc podłączyłem przyczepkę do swojego auta i po nią pojechałem. Po porozmawianiu ze sprzedawcą, zdecydowałem się na zakup, załadowałem kuchnię na przyczepkę i wróciłem do domu. 

Zakup kuchni był świetnym pomysłem, jest to rzecz najczęściej używana w naszej pracy, dlatego jej funkcjonalność, uniwersalność i niezawodność była jedną z najważniejszych rzeczy. Cieszę się, że trafiłem akurat na taką dobrą okazję, przez co praca jest znacznie łatwiejsza.

O autorze: Eliza Wilczyńska