Bogato zdobione bransoletki zdobywają serca coraz większej grupy polskich blogerek. Sprawdź co takiego przyciągającego jest w tych niepozornych kryształkach, że świat i Polska oszaleli na punkcie kolorowych i szerokich bransolet Swarovskiego.

Bransolety z kryształkami Swarovskiego

szeroka bransoleta swarovskiSzkło ołowiowe, które jest szerzej znane jako kryształki Swarovskiego to materiał jubilerski na którego punkcie szaleją kobiety już od wielu lat. W ostatnich tygodniach największym zainteresowaniem cieszy się szeroka bransoleta swarovski o której marzy coraz więcej Polek. Dobierając ją jednak trzeba pamiętać o odpowiednim dopasowaniu szerokości cacka w porównaniu do ręki na której będzie noszona. Panie o szczupłych nadgarstkach nie mogą pozwolić sobie na zbyt szeroką biżuterię, aby nie wydawała się ona jakby została chyłkiem skradziona z kuferka starszej siostry. Niemniej kilka bransoletek o różnej szerokości i fakturze pozwoli uzyskać modny look a’la młodsza sąsiadka. Odpowiednio skomponowane kolorystycznie szerokie obręcze z kryształkami będą wyglądały nonszalancko, a bardzo często też dodadzą młodzieżowego, świeżego uroku. Nieco starsze panie natomiast muszą uważać, aby zbyt szeroka, za to o małym przekroju biżuteria nie sprawiała wrażenia ciotkowatości, a zarazem nie dodała lat jej właścicielce. W tym przypadku najlepiej aby znaleźć sklep oferujący szerokie bransolety o odpowiednio dużym przekroju, tak aby pomiędzy skórą a bransoletką pozostawało kilkanaście milimetrów luzu.

W pogoni za modą bardzo często zapominamy o dopasowaniu modnych ozdób do swojego stylu ubierania się oraz budowy naszej sylwetki. Niemniej przymierzając kilka wariantów szerokiej bransolety z kryształkami Swarovskiego na pewno znajdziemy odpowiednią do swoich warunków.

O autorze: aniam