W dwudziestym pierwszym wieku, poprawianie urody w salonach kosmetycznych, przestało być tematem tabu, stało się wręcz modne w pewnych kręgach. Wiele polskich gwiazd, otwarcie przyznaje się do korzystania z usług chirurgów plastycznych, oraz salonów kosmetyki estetycznej.

Kuracja odmładzająca na twoją kieszeń

stylage mOd kilku lat, za sprawą spadku cen, na tego typu usługi mogą sobie pozwolić także osoby nie związane z mediami. Za sprawą zwiększonej popularności, na zabiegi odmładzające, powstało wiele salonów kosmetycznych, oferujących usługi różnej jakości. Jak sprawdzić, czy trafiliśmy do dobrego salonu? Przede wszystkim, powinniśmy poczytać opinie na jego temat, na portalach internetowych. Drugą wskazówką, może być to, czy wybrany przez nas salon, używa profesjonalnych preparatów najlepszych marek. Najczęściej używanym preparatem jest stylage m, francuskiej firmy Vivacy, która zajmuje się produkcją wypełniaczy już od 8 lat. Można więc śmiało powiedzieć, że produkty z linii Stylage, zostały stworzone przez specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem. Co sprawia, że produkty z linii Stylage są wyjątkowe? Przede wszystkim, to skład, w którym znajdują się sorbitol i mannitol. Są to przeciwutleniacze, które sprawiają, że opóźnia się degeneracja kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekty zabiegu utrzymują się bardzo długo, nawet do sześciu miesięcy. Preparat wchłania się równomiernie, nie zostawiając żadnych zgrubień. Produkty Stylage zawierają także lidokainę, delikatny środek przeciwbólowy, który zwiększa komfort, podczas zabiegu.

Wszystkie preparaty marki Vivacy, są poddawane rygorystycznym testom, żeby zapewnić jak największy komfort oraz bezpieczeństwo, osobom z nich korzystającym. Jako potwierdzenie, produkty są oznaczone znakiem jakości CE. Zabiegi z użyciem preparatów może przeprowadzić tylko specjalista.

O autorze: Łukasz