Firma, w której pracuję jest znana we Wrocławiu. Pomagamy przedsiębiorcą w zakładaniu działalności i zapewniamy także pełną opiekę prawną. Ja jestem zatrudniony w dziale rejestracji spółek i mam sporo zajęcia. Wielu klientów do nas się zgłasza z prośbą o pomoc.

Rejestruję dużo różnych spółek dla klientów

rejestracja spółek wrocławNasze usługi są kompleksowe a rejestracja spółek wrocław wykonywana jest od podstaw do samego końca. Lubię swoją pracę, ponieważ jest ciekawa i mam mnóstwo spraw do załatwiania nie tylko w biurze. Często jeżdżę do urzędów i znają mnie tam dość dobrze. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie. Dla mnie rejestracja spółek wrocław to świetne zajęcie i nie chciałbym pracować w innym miejscu. Klienci z obsługi są dość zadowoleni i dzięki temu chętnie polecają naszą firmę innym ludziom. Klienci najchętniej zakładają spółki, bo taka forma prowadzenia działalności najbardziej im odpowiada. Dzięki temu ja mam dużo pracy. W dziale pracuje pięć osób, ale najwięcej spraw trafia właśnie do mnie. Pracuję szybko i sprawnie, dlatego jestem w stanie wykonać najwięcej pracy. Kiedyś kierownik działu prawnego o mnie pytał, bo chciał mnie do siebie, ale ja się nie zgodziłem. Dla mnie rejestracja spółek wrocław jest najciekawszym zajęciem i nie chciałem zmieniać działu. Wtedy zatrudnili taką Mariolę, która ukończyła prawo niedawno. Radzi sobie całkiem nieźle i często z nią współpracuję. Pomaga mi w różnych kwestiach, których nie jestem czasem w stanie sam rozwiązać. To pracowita dziewczyna.

Mój znajomy odezwał się do mnie jakiś czas temu i poprosił, żebym pomógł mu w zarejestrowaniu spółki. Mieszka za granicą i póki co nie ma czasu zjechać do kraju. Zorganizował już pracowników, ale przyjedzie za miesiąc. Do tego czasu chce mieć wszystko gotowe.

O autorze: Mirek Handlarz